Pracownik Ochrony

BSI

00-695 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma BSI Personnel sp.z.o.o, certyfikat 3455, zajmuje się rekrutacją specjalistów w różnych dziedzinach.

Obecnie dla naszego klienta, polskiej firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy kandydatów na stanowisko Pracownika Serwisu Porządkowego

Zadania powierzone na tym stanowisku:
- nadzorowanie wizualne i monitorowanie obiektu i terenu wokół,
- patrolowanie obiektu (regularne obchody),
- dbanie o ochronę mienia i osób w obiekcie.

Oferujemy:
- pracę w Warszawie i okolicach,
- zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- zatrudnienie na czas określony z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony,
- umowę o pracę lub umowę zlecenia w zależności od preferencji.

Wymagania

Wymagania
- mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności,
- dyspozycyjność do pracy od zaraz,
- chęć i motywacja do pracy,
- doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane.

Prezentacja firmy

Firma BSI Sp. z.o.o. ( certyfikat 3455) zajmuje się rekrutacją pracowni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/06/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Ochrona, Praca Praca fizyczna