Pracownik Ochrony w Drogerii

Drogerie Natura

Lublin, lubelskie

Drogerie natura to dynamicznie rozwijająca się sieć sklepów drogeryjno-kosmetycznych. Pierwszy sklep otworzyliśmy w 1997 roku, dziś mamy ponad 270 sklepów.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Lublin

Opis stanowiska

  • dbanie o bezpieczeństwo osób i mienia w drogerii
  • monitorowanie sklepu

Wymagania

  • komunikatywność oraz wysoka kultura osobista
  • spostrzegawczość
  • niekaralność
  • umiejętność pracy w sytuacjach stresowych, opanowanie
  • znajomość pracy w sklepie – mile widziana

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • elastyczny grafik
  • przyjazną atmosferę pracy
Nieważne ile masz lat. Liczą się Twoje chęci do pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.