Pracownik Ochrony Koluszki.

Probet Sp. z o.o.

Koluszki, łódzkie

Od: Probet Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Koluszki

Firma Probet z 20 letnim doświadczeniem w branży usług ochrony i zabezpieczania obiektów poszukuje osób chętnych podjąć pracę w charakterze Pracownika Ochrony w Koluszkach.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :
• patrolowanie obiektu
• raportowanie

OFERUJEMY :
• atrakcyjne warunki zatrudnienia
• możliwość otrzymania dofinansowania do kosztów dojazdu
• pełne wsparcie kierownika obiektu
• praca w przyjaznej atmosferze

WYMAGANIA :
• orzeczenie o niepełnosprawności
• niekaralność
• możliwość podjęcia zatrudnienia do dwóch tygodni.

KONTAKT: 32 413 15 50 - wewnętrzny 5.

Połączenie z pracownikiem działu HR jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji

Anna Kropisz - 789 495 533
a.kropisz@probet.info.pl
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.