Pracownik ochrony fizycznej - obiekt logistyczny - Mszczonów

Solid Security Sp. z o.o

Mszczonów, mazowieckie

Miejsce pracy: Mszczonów

Poszukiwana osoba na stanowisko: Pracownik Ochrony Fizycznej
Lokalizacja: obiekt logistyczny w Mszczonowie

W zamian za Twoją pracę oferujemy:

  • możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • stabilne wynagrodzenie - stawka godzinowa 14.80 zł netto,
  • możliwość podniesienia kwalifikacji,
  • praca w systemie zmianowym 12/24.

Zakres obowiązków:

  • kontrola ruchu osobowego i pojazdów,
  • patrolowanie obiektu,
  • obsługa systemów logistycznych.

Wymagania:

  • osoba sprawna fizycznie.
  • niekaralność,
  • dyspozycyjność,
  • znajomość obsługi komputera,
  • chęci do pracy.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV lub kontakt telefoniczny 783-900-120.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.