Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/22/0063

Obowiązki:

1)dbanie o czystość na terenie RCKiK w Olsztynie (m.in. zamiatanie posesji i odcinków przyległych do posesji, wybieranie nieczystości z koszy i kratek na posesji, pielenie zieleńców, koszenie trawy, odśnieżanie itp.);
2)rozładunek, przenoszenie i przemieszczanie materiałów magazynowych;
3)drobne prace naprawcze;
4)utrzymanie czystości w pomieszczeniach gospodarczych.
Godziny pracy 7-11; 8-12

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • podstawowe, brak

Pozostałe wymagania:

  • 1)wykształcenie min. podstawowe;2)dobra organizacja pracy;3)sumienność, obowiązkowość, odpowiedzialność;4)stan zdrowia pozwalający na wykonywanie zleconych czynności;

Miejsce pracy: Malborska 2, 10-255 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagane dokumenty: Wymagane dokumenty:1) CV;2) Podpisany kwestionariusz osoby ubiegającej się o zatrudnienie (Załącznik nr 1- do pobrania na www.rckikol.pl zakładka oferty pracy); 3) Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu naboru (klauzula zgody) wraz z klauzulą informacyjną dla kandydata do pracy (Załącznik nr 2 - do pobrania na www.rckikol.pl zakładka oferty pracy);) Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście w sekretariacie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Olsztynie w godzinach 7.25-15.00 lub pocztą na adres: Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Olsztynie, ul. Malborska 2, 10-255 Olsztyn w terminie do dnia 26.01.2022 r. lub drogą e-mailową na adres kadry@rckikol.pl załączając CV oraz zeskanowane (uwzględniające podpis kandydata) Załączniki nr 1 i nr 2; Na kopercie lub w tytule wiadomości należy umieścić dopisek: Oferta pracy - nabór nr 2/2022.2) Oferty, które nie będą spełniały wymagań formalnych oraz te, które wpłyną do RCKiK w Olsztynie po upływie wyżej określonego terminu nie będą rozpatrywane (decyduje data faktycznego wpływu do RCKiK w Olsztynie do godz. 15.00).V. Dodatkowe Informacje:1)Kontakt/Pytania: Kierownik Działu Administracji mgr Krzysztof Semerak tel. 668 018 375;2)Kandydaci spełniający wymagania formalne oraz w największym stopniu oczekiwania pracodawcy zostaną telefonicznie zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną;3) Oferty osób, które nie zostały wybrane w procesie rekrutacji, w terminie 1 tygodnia od ogłoszenia wyniku mogą odebrać złożone dokumenty. Po upływie tego terminu nieodebrane dokumenty zostaną zniszczone komisyjnie, chyba że w klauzuli zawartej w ofercie została wyrażana zgoda na przetwarzanie danych w przyszłych rekrutacjach;4) Aplikacje bez dołączonej zgody na przetwarzanie danych osobowych przez RCKiK w Olsztynie nie będą rozpatrywane.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/01/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy