Opis stanowiska pracy

Apollo Film Sp. z o.o. poszukuje pracowników obsługi widza w kinie Kijów.Centrum w Krakowie.
Do obowiązków pracownika należeć będzie:
obsługa kas biletowych
praca w kawiarni i barze kinowym
obsługa widza (wpuszczanie na salę kinową, kontrola biletów)
dbanie o czystość obiektu

Oferujemy:
umowę o pracę/ umowę zlecenia
pracę w dynamicznie rozwijającej się instytucji kultury
prywatne ubezpieczenie oraz dofinansowanie do karty sportowej
możliwość awansu i rozwoju

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Wymagania

Wymagania:
motywacja i chęć do pracy
wysoka kultura osobista
umiejętność pracy w zespole
komunikatywność
umiejętność organizacji pracy własnej
Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
mile widziana aktualna książeczka sanepidu oraz doświadczenie w gastronomii

Prezentacja firmy

Spółka Apollo Film koncentruje swoją działalność w czterech obszarach ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta