Pracownik obsługi sklepu internetowego

P.H.U. enumizmatyczny.pl

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą, która prowadzi kilkanaście sklepów internetowych w różnych branżach (numizmatyka, galanteria, artykuły szkolne)

Poszukujemy kandydata na stanowisko Asystent obsługi sklepu internetowego

Do podstawowych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:
-przygotowywanie i pakowanie przesyłek
-przyjmowanie i sprawdzanie dostaw towaru
-wystawianie produktów w sklepach internetowych
-fotografowanie i obróbka zdjęć
-telefoniczny oraz mailowy kontakt z Klientami (w sporadycznych przypadkach)

Praca 5 dni w tygodniu w godzinach 9-17 na pełny etat.
Praca w budynku biurowym

Oferujemy:
- możliwość zdobycia doświadczenia w najszybciej rozwijającym się sektorze gospodarki (e-commerce)
- wynagrodzenie na poziomie około 1800-1900 zł netto miesięcznie (na rękę)
- płatny roczny 20-dniowy urlop.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego.

Wymagania

Wymagania:
-znajomość obsługi komputera
-łatwość w nawiązywaniu kontaktów
-umiejętność pracy w zespole
-umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy i podejmowania szybkich decyzji
-dokładność
-zaangażowanie

Prosimy o aplikowanie wyłącznie przez osoby zainteresowane długoterminową współpracą.

Preferujemy osoby z Wawra i okolic (np. Gocław, Otwock, Józefów itp.) lub osoby z łatwym dojazdem kolejką. Mieścimy się przy samej stacji kolejowej Warszawa Anin.

Mile widziani studenci studiów zaocznych.

Prezentacja firmy

Prowadzenie sklepów internetowych

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 100PLN - 2 200PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
płatny urlop
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta