Pracownik Obsługi - Poznań

HRBC GROUP SP. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

INTERIMAX należy do grupy HRBC. Jako Agencja Pracy Tymczasowej, realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Numer certyfikatu agencji: 13276.

Aktualnie poszukujemy Kandydata na stanowisko: Pracownik Obsługi

Czego możesz się spodziewać?

- przeszkolenia z zakresu bezpieczeństwa i rozwoju technologii w ruchu drogowym,

- okazji do przekazywania zdobytej wiedzy innym,

- obsługi urządzeń wspomagających przekazywanie wiedzy,

- udzielania różnych informacji o projekcie i jego organizacji.

Jakich kompetencji i umiejętności od Ciebie oczekujemy?

- dużej otwartości na ludzi,

- chęci do rozmów oraz empatii,

- energii do działania i pozytywnego zaangażowania,

- gotowości do zainteresowania się bezpieczeństwem w ruchu drogowym,

- wysokiej odpowiedzialności oraz kultury osobistej,

- dyspozycyjności w dni tygodnia lub w weekendy.

Dodatkowym będzie:

- status ucznia/studenta w trybie stacjonarnym lub niestacjonarnym,

- znajomości języka angielskiego,

- doświadczenie w pracy z obsłudze Klienta.

Co mamy Ci do zaoferowania?

- stabilną pracę przy bardzo oryginalnym i ciekawym projekcie,

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- elastyczny grafik dopasowany do Twoich możliwości,

- długookresową współpracę.

Przyjmuję do wiadomości, że: 1. Administratorem moich danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Głowackiego 4/9, 30-085 Kraków. 2. Dane przetwarzane są w celu realizacji procesów rekrutacyjnych. 3. Dane mogą być przetwarzane w celach marketingowych, w tym w celu przedstawiania ofert handlowych usług własnych oraz naszych partnerów, zgodnie z wyrażonymi zgodami. 4. Dane będą udostępniane naszym partnerom i pracodawcom w celu zatrudnienia lub realizacji dalszych etapów rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania. 5. Mam prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawienia. 6. Podanie danych jest dobrowolne.

Prezentacja firmy

HRBC Group jest miejscem gdzie skutecznie realizujemy projekty rekrutacy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy