pracownik obsługi naziemnej lotniska - sprzątanie pokładu

Randstad Polaska Sp.z o.o

Warszawa, lotnisko Okęcie, mazowieckie

Poszukujemy osób do pracy stałej na stanowisko:

Pracownicy do sprzątania oraz wyposażenia samolotów

Stała praca na Lotnisku Okęcie - wygodny dojazd bez korków!

Oferta:

  • umowa o pracę w stabilnej polskiej firmie o wieloletniej tradycji
  • wynagrodzenie stałe oraz premie miesięczne i kwartalne
  • możliwość awansu
  • codzienne bony na lunch
  • opieka medyczna Lux Med - od początku pracy
  • dogodny dojazd do pracy, SKM lub KM bez korków!
  • zniżki na bilety LOT po 6 miesiącach pracy
  • dofinansowanie na wczasy od 600 do 1200 zł w zależności od dochodu

Zakres obowiązków:

  • sprzątanie oraz wyposażanie pokładów samolotów pomiędzy rejsami
  • praca zgodnie z przyjętym harmonogramem i we właściwym czasie

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność do pracy zmianowej
  • umiejętność pracy w zespole
  • motywacja i chęć do pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.
Agencja zatrudnienia (nr licencji 47).