Pracownik obsługi maszyn - Holandia

Beetsma Sp. z o.o.

Goes, zagranica

Opis stanowiska pracy

ZADANIA:
-przygotowanie procesu napełniania zgodnie ze specyfikacją i przygotowaniem opakowania,
-Przygotowanie maszyny do napełniania oraz napełnianie i pakowanie gotowych produktów,
-Sprawdzanie wypełnionego produktu,
-Czyszczenie sprzętu, montaż i czyszczenie części,
-Określanie i zgłaszanie awarii oraz sytuacji niebezpiecznych.

WYMAGANIA:
-posiadanie umiejętności technicznych,
-doświadczenie w produkcji,
-dyspozycyjność do wyjazdu na dłuższy okres czasu,
-dyspozycyjność do pozostania na terenie Holandii w okresie świąteczno- noworocznym - brak urlopów w tym czasie,
-mile widziana znajomość języka angielskiego.

ZAPEWNIAMY:
-zakwaterowanie,
-ubezpieczenie zdrowotne,
-opiekę polskojęzycznego koordynatora,
-ciekawą i pewną pracę w oparciu o holenderską umowę o pracę,
- dopilnowanie niezbędnych formalności związanych z zatrudnieniem.

Zadzwoń:
537 805 896

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna