Pracownik obsługi maszyn CNC (mechanik)

Trenkwalder

Niemcy, Nittenau, zagranica

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy, Nittenau

Interesuje Cię praca stała lub sezonowa za granicą? Mamy dla Ciebie propozycję podjęcia współpracy na przejrzystych warunkach u jednego z naszych Klientów w Niemczech na stanowisku:

Pracownik obsługi maszyn CNC (mechanik) - Niemcy

nr ref.: MECH/NIEM/0818

Obowiązki:

  • opracowywanie części w systemach lub/ i maszynach CNC według rysunków i programów,
  • obsługiwanie systemów i maszyn zgodnie z wymaganiami technicznymi i ekonomicznymi,
  • określanie sekwencji przetwarzania pod względem rożnych technologii produkcyjnych i aspektów ekonomicznych,
  • wykonywanie transferu programu (działanie DCN),
  • kontrola wyprodukowanych części i tworzenie komunikatów o błędach lub rozwiązywanie błędów.

Wymagania:

  • szkolenie jako technik obróbki lub podobne szkolenia zawodowe,
  • doświadczenie w obsłudze maszyn do cięcia (sterowanie Siemensa),
  • podstawowe umiejętności SAP i PC,
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (podpisywaną w Niemczech),
  • pracę w standardowym wymiarze czasu pracy,
  • atrakcyjne, stałe wynagrodzenie płatne co 4 tygodnie (w euro),
  • wsparcie polskiego koordynatora.

Zainteresowany? Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.