Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 17/10/2018.

Pracownik obsługi lotniska

Pyrzowice, śląskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

• Praca przy obsłudze Klienta;
• Załadunek/rozładunek bagaży.

• Wymagana komunikatywna znajomość języka angielskiego;
• Mile widziany status studenta lub ucznia.

• Praca w godzinach 5.00-21.00 od poniedziałku do niedzieli
(elastyczny grafik dostosowany do Pracownika);
• Stawka 18zł brutto + 2 zł brutto premii/ h

 Gi GROUP jest jedną z najbardziej doświadczonych agencji pracy tymczasowej i doradztwa... personalnego (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 570). Pierwsze kroki stawialiśmy w 1999 roku w Katowicach, obecnie mamy swoje oddziały już w całej Polsce. W marcu 2007 staliśmy się częścią największej włoskiej grupy w sektorze usług związanych z HR.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
04/05/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne