Pracownik obsługi laboratoryjnej

Polskie Młyny S.A

Teresin, mazowieckie

POLSKIE MŁYNY S.A. - firma z długoletnią tradycją w branży zbożowo-młynarskiej, największy producent mąk piekarniczych i paczkowanych, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Teresin

Zakres obowiązków:

  • Pobór i nadzorowanie pobierania prób do badań.
  • Przeprowadzanie badań jakościowych surowca, półproduktów, wyrobów gotowych, zgodnie z procedurami i normami.
  • Prowadzenie zapisów z przeprowadzonych badań.
  • Analiza otrzymanych wyników.
  • Okresowa kontrola pomieszczeń produkcyjnych i magazynowych.
  • Nadzór nad jakością opakowań i masą netto produktów.
  • Obsługa urządzeń w laboratorium oraz dbanie o właściwy ich stan.

Czego oczekujemy?

  • Preferowane doświadczenie w pracy laboratoryjnej.
  • Umiejętności obsługi komputera (znajomość pakietu MS Office).
  • Świadomości jakości wykonywanej pracy (staranność, dokładność).
  • Dobrej organizacji pracy, dyspozycyjności.
  • Umiejętności pracy w zespole.
  • Gotowości do pracy zmianowej.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy zlecenie w firmie o stabilnej pozycji na rynku.
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Niezbędne narzędzia do pracy na stanowisku.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj"
znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Marka Polskie Młyny czerpie z doświadczeń ponad 100-letniej tradycji. Najstarszy młyn, w Nakle, rozpoczął pracę już w 1904 roku. Nasze pierwsze wyroby zbożowe cieszyły się wyjątkową popularnością wśród mieszkańców Kujaw. Podobnym doświadczeniem mogą się pochwalić również Młyny Szymanów oraz Kluczbork, dzięki którym produkty pod nazwą Polskie Młyny i Szymanów podbiły serca wszystkich Polaków.

Polskie Młyny S.A. to największy polski producent mąki, a Mąka Szymanowska jest najczęściej wybieraną paczkowaną mąką w Polsce. Szacunek do chleba, tak mocno zakorzeniony w polskiej tradycji jest dla nas największym zobowiązaniem i źródłem inspiracji. Z najwyższą dbałością odnosimy się więc do mąki oraz wszystkich produktów z niej wytwarzanych. Dbałość o jakość i smak naszych wyrobów stanowi fundament naszej działalności. Zależy nam, by tradycja i doświadczenie zdobyte w przeciągu wieku naszej działalności widoczne były w każdym z naszych produktów.
DOŁĄCZ DO NAS - www.polskiemlyny.pl!

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy