Opis stanowiska pracy

SALAD STORY Sp. z o.o. Sp.K.

Salad Story to sieć restauracji szybkiej obsługi, serwująca zdrową żywność. W menu znajdują się m.in. duże sałatki przygotowywane na oczach klienta, ręcznie kręcone aromatyczne sosy, sezonowe zupy kremy, ciepłe lunchowe wrapy, sycące hot boxy na bazie kaszy, ryżu lub makaronu. Naturalne i świeże składniki oraz oryginalne receptury to gwarancja najwyższej jakości potraw i doskonałego smaku. Cały czas rozwijamy się. Nasza sieć obejmuje już 40 placówek.

W związku z dynamicznym rozwojem sieć Salad Story poszukuje: Pracowników Obsługi Klienta!

Pracownik Obsługi Klienta

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie na zamówienie i przy kliencie, wybranych przez niego dań i napojów
  • obsługa kasy fiskalnej i programu sprzedaży
  • przygotowywanie składników potraw w oparciu o ustalone receptury

Oczekujemy:

  • gotowości do pracy w oparciu o standardy funkcjonujące w sieci Salad Story
  • dyspozycyjności i gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • pozytywnej energii, zaangażowania i entuzjazmu w działaniu

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwości rozwoju
  • płatny okres szkoleniowy
  • posiłek pracowniczy za 1 zł
  • elastyczny grafik
  • karta Mutlisport Plus
  • pracę w młodym i zgranym zespole

Odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

Prezentacja firmy

Salad Story Sp. z o.o. Sp. k.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Obsługa klienta, Praca Praca fizyczna