Pracownik Obsługi Klienta

Poznań, Kalisz, Gniezno, Wągrowiec, Piła, Konin, Koło, wielkopolskie

Target PRO Sp. z.o.o. Sp.k.

Opis stanowiska pracy

Obowiązki

  • Fachowe doradztwo i stylizacje klientek
  • Dbanie o wygląd i wystrój sklepu w oparciu o standardy ekspozycyjne
  • Realizację planów sprzedażowych
  • Obsługę kasy fiskalnej i terminala

Oczekujemy

  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów i bardzo dobrze rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych
  • Nastawienia na realizację celów i badania potrzeb klienta
  • Pozytywnego nastawienia i postawy "dam radę"
  • Zaangażowania i odpowiedzialności
  • Wyobraźni i kreatywności
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Zainteresowania modą i znajomości trendów

Oferujemy

  • Praca ze znaną marką i produktem
  • Umowa o pracę na cały etat lub pół etatu
  • Bardzo atrakcyjny system premiowy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Program szkoleń: "Akademia Monnari"
  • Możliwość awansu w ramach struktury sprzedażowej
  • Dofinansowanie karnetu sportowego
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Rabat pracowniczy na kolekcję Monnari

Target PRO jest prekursorem usługi outsourcingu sprzedaży w Polsce. W 2003 r. firma przejęła... 100-osobowy dział sprzedaży Mars Polska i w ciągu 2 lat rozbudowała się do 200 Handlowców. W kolejnych latach Target PRO przejmował działy sprzedaży Żywiec Zdrój, Unilever Food, Algida, Polkomtel, Danone, Kraft Heinz oraz Upfield.

Firma w 2019 roku zatrudnia ponad 1.000 Przedstawicieli Handlowych w oparciu o umowę o pracę, dociera regularnie do 80.000 sklepów i jest uważana za lidera outsourcingu sprzedaży i merchandisingu.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
23/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Obsługa klienta , Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie , Praca Doradztwo / Konsulting