Pracownik obsługi Klienta z duńskim/szwedzkim

Work Service

Kokotów k.Wieliczki, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik obsługi Klienta z językiem duńskim/szwedzkim

Do osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

  • Telefoniczna i mailowa obsługa Klienta
  • Tłumaczenie dokumentów na język duński/szwedzki
  • Inne prace administracyjne

Wymagania

  • Znajomość języka duńskiego i/lub szwedzkiego na poziomie komunikatywnym
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta
  • Dyspozycyjność od pn do pt
  • Dobra organizacja własnej pracy
  • Umiejętność podstawowej obsługi komputera

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Premię uznaniową
  • Niezbędne narzędzia pracy

Prezentacja firmy

Jesteśmy największą w Polsce firmą HR dostarczającą innowacyjne r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa