Pracownik obsługi kawiarni

Vera Sport Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Dynamicznie rozwijająca się VeraCafe poszukuje nowych osób do zespołu na stanowisko obsługi kawiarni.

Będziesz zajmować się:

  • Zbieraniem zamówień i obsługą gości
  • Obsługą kasy i terminala
  • Obsługą ciśnieniowego ekspresu do kawy
  • Wydawaniem zamówień
  • Obsługą imprez okolicznościowych

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w ramach umowy o pracę na pełny etat
  • Możliwość korzystania z pełnej oferty klubu
  • Elastyczny grafik dostosowanych do potrzeb
  • Pracę w młodym i przyjaznym zespole

Kogo szukamy? Osób energicznych, uśmiechniętych, zaangażowanych w wykonywaną pracę, lubiących zdrowy i aktywny tryb życia. Spełniasz te warunki? Dołącz do naszego zespołu! Stań się częścią VeraTEAM

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Obsługa klienta, Praca Inne, Praca Praca dla studenta, Praca Praktyki / Staż