Opis stanowiska pracy

Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Samodzielne stanowisko przy wsparciu zewnętrznych struktur IT
• Możliwość rozwoju umiejętności informatycznych i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Opis stanowiska:
• Ewidencja sprzętu i oprogramowania
• Zapewnienie wsparcia informatycznego pracownikom firmy
• Przygotowywanie sprzętu komputerowego dla istniejących i nowych stanowisk pracy
• Diagnoza oraz rozwiązywanie bieżących problemów programowych oraz sprzętowych użytkowników
• Wdrażanie nowego oprogramowania
• Utrzymanie sieci LAN i WIFI
• Konserwacja sprzętu komputerowego i telekomunikacyjnego
• Pomoc bezpośrednia i zdalna dla użytkowników

Wymagania

Oczekiwania:
• Znajomość systemów Microsoft Windows XP/7/8/10 oraz Linux oraz Microsoft Office
• Znajomość usług i systemów serwerowych Microsoft
• Znajomość administracji MS Windows Server, Active Directory, Linux
• Znajomość funkcjonowania sieci lokalnych, zagadnień z zakresu sieci LAN i WAN
• Umiejętność instalacji, obsługi, konfiguracji sprzętu komputerowego i peryferyjnego
• Umiejętność tworzenia i utrzymania dokumentacji technicznej
• Znajomość języków obcych: angielski na poziomie komunikatywnym, umożliwiający czytanie literatury fachowej

Prezentacja firmy

Jesteśmy wiodącą spedycją w Polsce, gwarantującą bezpieczeństwo u... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - ERP, Praca IT - Konsulting, Praca Inne