Pracownik Narzędziowni

GE Power

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

GE Power dostarcza szeroki asortyment zintegrowanych urządzeń i systemów zapewniających bezpieczne i niezawodne zasilanie. Produkty obejmują rozwiązania w zakresie dystrybucji elektrycznej i sterowania, takie jak rozłączniki obwodów, tablice rozdzielcze i elementy sterujące ogólnego zastosowania, które służą do rozdziału energii i sterowania nią w rozmaitych zastosowaniach w budownictwie mieszkaniowym, komercyjnym i przemysłowym. Zapotrzebowanie na produkty GE generują tacy klienci jak: firmy Dystrybucyjne, instalatorzy, producenci rozdzielnic, generalni wykonawcy, OEM oraz szeroko pojęte zakłady usługowe na całym świecie.

Zakład w Łodzi produkuje aparaturę kontrolno-pomiarową niskiego napięcia oraz komponenty metalowe i z tworzyw sztucznych dla innych fabryk GE Industrial Solutions.

W chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

• Wykonywanie różnorodnych prac narzędziowych

• Podstawowa kontrola jakościowa wykonanych części, w tym wykonywanie pomiarów warsztatowych

Wymagania

• Doświadczenie na jednym z podobnych stanowisk będzie atutem: ślusarz, szlifierz, frezer, tokarz, elektrodrążacz.

Oferujemy:

• Umowa o pracę

• Stabilna praca w doświadczonym zespole

• Bogaty pakiet socjalny (karta Multisport, atrakcyjny system premiowania, prywatna opieka medyczna, stołówka pracownicza, ośrodek wczasowy nad morzem)

• Bogaty pakiet szkoleń.

Prezentacja firmy

GE Power is a world leader in power generation with deep domain e... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji