Pracownik nadzoru i obsługi maszyn

Plus Kadra Sp. z o.o.

Oława (Godzikowice), dolnośląskie

Plus Kadra Sp. z o.o. – jest dynamiczną rozwijającą się ogólnopolską Agencją Zatrudnienia,Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego działająca na rynku od 2005 roku, wpisaną do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 1676.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Oława (Godzikowice)

Miejsce pracy: Godzikowice

Zadania
nadzór nad automatyką maszyn;
- ustawianie maszyn;
- obsługa maszyn produkcyjnych;
- drobne naprawy elektryczne.

Wymagania
- wykształcenie kierunkowe - zawodowe;
- wiedza w zakresie obsługi maszyn produkcyjnych;
- mile widziane osoby z doświadczeniem jako mechanik, ślusarz;
- mile widziane doświadczenie na stanowisku związanym z utrzymaniem ruchu;
- uprawnienia SEP do 1KV;

Oferta
umowa o pracę;
- pracę na pełny etat;
- pracę w rozwijającej się firmie o stabilnej sytuacji na rynku;
- atrakcyjne wynagrodzenie 3200 brutto /msc;
- rozbudowane systemy premiowe.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z załączoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez formularz Aplikuj lub kontakt 510 080 410.

Agencja Pośrednictwa Pracy Plus Kadra Sp. z o.o.
Ul. Piłsudskiego 2; 50-049 Wrocław

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.