Pracownik Myjni

30-150 Kraków, małopolskie

Sobiesław Zasada Automotive

Opis stanowiska pracy

Od  Kandydatów oczekujemy :

  • doświadczenia w pracy na myjni ( min.1 rok)
  • czynnego prawa jazdy (min. kategoria B, mile widziana C)
  • odpowiedzialności i skrupulatności

Oferujemy:

  • interesującą pracę w renomowanej firmie
  • perspektywy rozwoju osobowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • pracę w oparciu o najwyższe standardy

Spółka Sobiesław Zasada Automotive powstała w 2010 roku jako efekt konsolidacji... przedsiębiorstw dealerskich, działających pod szyldem Sobiesław Zasada na rynkach lokalnych od wielu lat.

Główną część aktywności Grupy stanowi aktualnie największa w Polsce sieć dealersko-serwisowa koncernu Daimler, realizująca szeroką gamę usług związanych ze sprzedażą pojazdów oraz ich serwisem.
Sobiesław Zasada Automotive jest autoryzowanym dealerem marek: Mercedes-Benz, Jeep, Subaru, Fuso oraz Unimog. Prowadzi również autoryzowany serwis dla samochodów marek Chrysler i Dodge. Od lipca 2012 roku do oferty Grupy została wprowadzona marka Smart - jej sprzedaż i serwis oferujemy w oddziale firmy w Krakowie.

Naszą przewagą jest wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej, wysoko wykwalifikowana kadra oraz rozbudowana sieć oddziałów. Dzięki temu jesteśmy w stanie być zawsze tam, gdzie potrzebna jest nasza pomoc, wiedza i wsparcie.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
06/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive , Praca Praca fizyczna