Toyota Bielany Nowakowski Sp. z o.o. Toyota Bielany Nowakowski Sp. z o.o.
"Motoryzacja to dla nas pasja, radość i styl życia.
Wszyscy utożsamiamy się z marką, która jest każdemu z nas bliska."
Toyota Nowakowski istnieje na rynku już od 27 lat. Pierwszy nasz salon powstał w Świebodzicach w 1991 roku. Cały czas się rozwijamy. W tej chwili Grupa Toyota Nowakowski posiada już trzy salony na Dolnym Śląsku– w Bielanach Wrocławskich, w Wałbrzychu i w Jeleniej Górze. Dla nas motoryzacja to pasja, a marka Toyota niezmiennie pozostaję jedną z najsilniejszych marek na rynku.

Pracownik myjni samochodowej

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku zajmować się będzie przygotowaniem i myciem pojazdów nowych i używanych dla poszczególnych działów firmy.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Mile widziane zainteresowanie branżą motoryzacyjną
  • Pozytywne nastawienie i dyspozycyjność
  • Solidność w wykonywaniu zadań
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Zatrudnienie u stabilnego pracodawcy
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Przyjazna atmosfera pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Toyota Bielany Nowakowski Sp. z o.o.
Toyota Bielany Nowakowski Sp. z o.o.   Toyota Bielany Nowakowski Sp. z o.o.   Toyota Bielany Nowakowski Sp. z o.o.    Toyota Bielany Nowakowski Sp. z o.o.