Pracownik mostowy (zbrojarz-cieśla) - Praca w Niemczech- zjazdy co tydzień

Budimex SA

Poznań, wielkopolskie

Budimex SA

Mile widziana cała brygada!

Miejsce pracy: Niemcy

  • Pracowałeś przy realizacji kontraktów mostowych?
  • Masz doświadczenie jako cieśla/zbrojarz?
  • Posiadasz umiejętność czytania rysunku technicznego?
  • Posługujesz się elektronarzędziami?
  • Znasz i przestrzegasz zasady BHP na budowie?

Jeśli tak to szukamy właśnie Ciebie!

ZADANIA:

  • Prace zbrojarskie i ciesielskie na obiekcie mostowym
  • Wykonywanie elementów żelbetowych
  • Prace ogólnobudowlane

CO ZYSKASZ PRACUJĄC W BUDIMEX?

  • pracę od poniedziałku do piątku- zjazdy co weekend
  • pracę na kontrakcie 20 km od granicy
  • atrakcyjne zarobki w euro, wypłacane terminowo
  • umowę o pracę na pełny etat
  • stabilne zatrudnienie (również w okresie zimowym)
  • pełną, bezpłatną organizację wyjazdu i pobytu
  • bezpłatne, w pełni wyposażone kwatery
  • odzież roboczą i ochronną, narzędzia pracy
  • urlop wypoczynkowy płatny w euro
  • pełne ubezpieczenie na terenie Niemiec (niemiecka kasa chorych)
  • opiekę polskojęzyczną
  • dodatkowe ubezpieczenie w Allianz
  • zwrot podatku w Niemczech
  • świadczenia rodzinne na dzieci (Kindergeld) w Niemczech
  • Dla brygad przewidziane są busy służbowe
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji naciskając
przycisk aplikuj znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Budimex SA Budimex SA

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy