ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pracownik montażu

Miejsce pracy: Niepołomice, Kraków, Bochnia

Oferujemy:

  • Umowę o pracę - zatrudnienie bezpośrednio przez firmę MAN - lidera na rynku małopolskim, laureat nagrody "Przyjazne miejsce pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - nawet 5 500 zł brutto miesięcznie
  • Zapewniamy bezpłatny transport pracownikom z okolicznych miejscowości: Tarnów, Brzesko, Bochnia, Kłaj, Wieliczka, Kokotów, Kraków (Bieńczyce, Czyżyny, Nowa Huta, Kurdwanów), Niepołomice, Kazimierza Wielka, Proszowice, Nowe Brzesko, Chobot, Wola Zabierzowska, Zabierzów Bocheński, Wola Batorska
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Dostęp do bogatego pakietu benefitów: Karta MultiSport i Medicover prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe PZU, paczki świąteczne, wczasy pod gruszą, siłownia, możliwość uzyskania dodatkowych uprawnień i wiele innych
  • Nagroda Kaizen - cenimy Twoje zaangażowanie
  • Pracę w miłej atmosferze (z badań satysfakcji wynika że 97% naszych pracowników jest zadowolonych z pracy w MAN Trucks)

Nasze oczekiwania:

  • Zdolności manualne
  • Umiejętność obsługi narzędzi i elektronarzędzi warsztatowych
  • Mile widziane uprawnienia UDT na wózki widłowe, żurawie, suwnice, prawo jazdy kategorii C

Zadania:

  • Montaż podzespołów samochodowych
  • Obsługa narzędzi warsztatowych

W tym trudnym okresie bezpieczne miejsce pracy to dla nas priorytet!

W trosce o zdrowie Pracowników - MAN Trucks wdrożył szereg działań mających na celu ochronę i komfort pracy.

Miejsce pracy: Niepołomice
Nr Ref.: MAN/097/GAA
Oferta dotyczy pracy stałej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy