ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pracownik montażu

Miejsce pracy: Mysłowice

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Praca od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym
  • Nowe, wyższe stawki
  • System premiowy - do 400 zł brutto/mies.
  • Możliwość przejścia w struktury firmy po 4 miesiącach pracy
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego PZU, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji

Wymagania:

  • Gotowość do współpracy długofalowej
  • Motywacja oraz chęć do pracy
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji lub montażu

Zadania:

  • Montaż elementów metalowych
  • Czynności związane z procesem gięcia
  • Proste prace ręczne

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials