ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pracownik montażu

Miejsce pracy: Łódź
Miejsce pracy: Łódź (Widzew)

Oferta:
  • Umowa o pracę tymczasową na pełen etat
  • Wynagrodzenie godzinowe + system premiowy
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Możliwość rozwoju zawodowego i nawiązania stałej współpracy (najbardziej zaangażowane osoby zostają przejęte przez Klienta)
  • Pakiet benefitów na preferencyjnych warunkach (karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)

Wymagania:

  • Zdolności manualne
  • Spostrzegawczość i dokładność
  • Podzielność uwagi (odpowiedzialność za kompleksową obsługę całego stanowiska pracy)
  • Gotowość do pracy 3-zmianowej

Zadania:

  • Montaż elementów do sprzętu AGD
  • Praca na samodzielnym stanowisku produkcyjnym
  • Kontrola jakości wyrobu gotowego
  • Pakowanie produktów
  • Prace pomocnicze magazynowe

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy