Pracownik montażu

Holandia, w okolicach Zwolle, zagranica

Euro Work

Opis stanowiska pracy

Euro Work Agencja Pośrednictwa Pracy od 12 lat świadczy swoje usługi na najwyższym poziomie, zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Rozpoczęcie pracy: 18.02.
Miejsce pracy: Holandia, w okolicach Zwolle
Ilość godzin pracy: ok. 40 h/tydzień

Opis stanowiska:

Praca na hali przy montażu ekranów akustycznych oraz barierek drogowych.

Oferujemy:

Stawkę 11,71 euro brutto/h
Wynagrodzenie netto: 370 euro tygodniowo (przy 40 godzinach pracy) po odliczeniu zakwaterowania, ubezpieczenia oraz podatku
Szkolenie przygotowujące do danego stanowiska pracy
Możliwość pracy na dłuższy okres czasu
Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności
Zakwaterowanie i ubezpieczenie zapewnione - płatne przez pracownika

Wymagania

Wymagania:

Komunikatywna znajomość języka angielskiego B1
Prawo jazdy kat. B
Umiejętność czytania rysunku technicznego

Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku rekrutacyjnym znajdziesz wszystkie informacje na temat tego kim jesteśmy i w jakim celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe.
Euro Work 2476

Prezentacja firmy

Agencja Pośrednictwa Pracy Euro Work

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy... proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac min. pracowników produkcyjnych , budowlanych, technicznych oraz z branży IT
Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/03/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis