PRACOWNIK MONTAŻU - TECHNIK ELEKTRONIK

ANKO TRADING sp. z o.o.

03-674 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy pracownika do montażu urządzeń elektronicznych - laboratoryjnych.
Jest to produkcja jednostkowa.
- montaż podzespołów elektrycznych i elektronicznych
- montaż okablowania
- montaż kompletnych urządzeń elektronicznych, po szkoleniu
- uruchomienie kompletnych urządzeń elektronicznych, po szkoleniu
- samodzielna praca na podstawie dokumentacji
Na tym stanowisku chętnie zatrudnimy pasjonata elektroniki.

Wymagania

- doświadczenie w montażu i uruchomieniu płytek PCB
- umiejętność drobnego montażu mechanicznego
- dobra znajomość rysunku technicznego i schematów elektronicznych
- zdolności manualne
- chęć do nauki
- kultura osobista i umiejętność pracy w zespole

Prezentacja firmy

Jesteśmy producentem specjalistycznej aparatury laboratoryjnej. <br/>AN... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/07/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
6 000PLN - 6 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia od 30% do 80%
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Inżynieria