Pracownik montażu oraz obróbki cynku, miedzi i aluminium

Armadas B.V. i.o.

5521DA EERSEL, zagranica

Od: Armadas B.V. i.o.
Miejsce pracy: 5521DA EERSEL

Opis firmy:

  Firma, w której będziesz pracować, jest specjalistą w Holandii w dziedzinie metalowych systemów dachowych i ściennych. Zajmują się również małymi projektami jak rynny, ozdoby. Działają na rynku holenderskim od 1994 roku. Głównie w regionie Brabancji i Limburgii. Wprowadzają innowacyjne rozwiązania, inspirują się najnowszymi trendami architektonicznymi, kładą nacisk na funkcjonalność.

Zakres obowiązków:

• jesteś odpowiedzialny za cięcie, osadzanie i gięcie cynku, miedzi, aluminium

• robisz to za pomocą maszyn i narzędzi

• kontrolujesz jakości wykonanego produktu

• wykonujesz montaż poszczególnych elementów

• pakujesz produkt

Wymagania:

• posiadasz dobre umiejętności komunikacyjne, w języku angielskim lub

holenderskim

• jesteś precyzyjny i dokładny

• myślisz logicznie i wybiegasz w przyszłość

• pracujesz samodzielnie

• dbasz o bezpieczną pracę i masz świadomość jakości

• mile widziane doświadczenie w pracach przy obróbce cynku, aluminium, miedzi

• mile widziane prawo jazdy

Oferujemy:

• atrakcyjne warunki finansowe według norm ABU CAO, start 14,76 brutto/godzina

• świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia w Holandii m.in.

ET

• zakwaterowanie / dobre warunki mieszkaniowe

• ubezpieczenie zdrowotne rozszerzone o pakiet stomatologiczny

• opiekę polskojęzycznych koordynatorów

• przyjazną atmosferę w pracy

• możliwości rozwoju i awansu

• bezpłatny kurs języka holenderskiego

• bonusy za polecenie pracownika

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy