Pracownik montażu na produkcji

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Toruń, kujawsko-pomorskie

Miejsce pracy: Toruń

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
  • Możliwość szybkiego przejścia bezpośrednio w struktury firmy - już po szkoleniach wdrożeniowych
  • Praca na 2 zmiany - nie ma zmian nocnych
  • Premia miesięczna i stażowa
  • Szkolenie wdrożeniowe i stanowiskowe
  • Wsparcie konsultanta Manpower podczas procesu rekrutacji oraz zatrudnienia
  • Pakiet ManpowerGroup (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport)

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy przy linii produkcyjnej
  • Zdolności manualne
  • Dyspozycyjność do pracy w soboty

Zadania:

  • Montaż elementów zgodnie z załączoną instrukcją
  • Obsługa narzędzi warsztatowych, m.in. wkrętarek
  • Praca stojąca przy linii produkcyjnej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials