Pracownik montażu – jedna zmiana / bez weekendów!

Agencja Zatrudnienia KS Service

Łódź, Zgierz, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź, Zgierz

Masz smykałkę do majsterkowania i śmiało można by o Tobie powiedzieć "złota rączka"? A może dopiero zaczynasz przygodę zawodową i szukasz pierwszej pracy?

Niezależnie od tego, czy masz doświadczenie, czy jeszcze nie - u nas znajdziesz pracę dla siebie!

Co zyskujesz:

Oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy-zlecenia z atrakcyjną stawką godzinową. Pracujesz na jedną zmianę (8:00-16:00) od poniedziałku do piątku.
To, co nas wyróżnia, to wyjątkowo zgrany, pomocny i przyjazny zespół - każdy Ci pomoże i wytłumaczy, jeśli coś będzie niejasne.

Twoje zadania

Jako pracownik pomocniczy będziesz wykonywał uzupełniające prace montażowe, takie jak sklejanie, zgrzewanie, skręcanie, oklejanie. Będziesz składał elementy na podstawie przekazanej instrukcji oraz oklejał opakowania zbiorcze.

Nie ma na co czekać! Zarób dodatkowe pieniądze i rozwijaj przy tym zdolności manualne!

W razie pytań skontaktuj się z nami pod numerem tel. 506 561 604 lub przyjdź do naszego biura w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 31 lok. 27.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.