Pracownik montażu - bez doświadczenia

Agencja Zatrudnienia KS Service

90-410 Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: 90-410 Łódź

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.
Obecnie dla jednego z naszych Klientów z Łodzi poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku Pracownika montażu.

Jeśli:
Posiadasz zdolności manualne i jesteś dyspozycyjna/-y do pracy od poniedziałku do piątku - WYŚLIJ CV!

Twoimi zadaniami będą:
pomocnicze prace montażowe (sklejanie, zgrzewanie, skręcanie, oklejanie), składanie elementów na podstawie przekazanej instrukcji, oklejanie opakowań zbiorczych.

Oferujemy:
• umowę zlecenie
• stawkę godzinową 14,70 zł brutto
• wolne weekendy - pracujesz od poniedziałku do piątku
• pracę tylko na jedną zmianę (6-14, 8-16)
• pracę w dobrej atmosferze i w pomocnym zespole
• nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy

Dodatkowe informacje
Zainteresowany/a? Już teraz wyślij swoje CV! Na rozmowę koniecznie zabierz ze sobą znajomych - razem pracuje się raźniej!

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.