Pracownik metali nieżelaznych

In Temporis Polska Sp. z o.o.

Genk (Belgia), zagranica

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Genk (Belgia)

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na okres próbny

Ilość wakatów: 2

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis

Dla naszego klienta, firmy prowadzącej działalność w branży metalurgicznej na terenie Belgii i poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku :

Zakres obowiązków:

-Wykuwanie elementów przy użyciu pracy hydraulicznej;

-Fabrykacja części metalowych;

-Wykonywanie czynności związanych z cięciem, nagrzewaniem, kuciem oraz okrawaniem materiału.

Oferujemy:

- Legalne zatrudnienie w oparciu o umowy o pracę tymczasową;

- Stawkę godzinową (od 11,78 e brutto/h do 14,18 e brutto/h- w zależności od doświadczenia);

- Bezpłatne zakwaterowanie;

- Możliwość podjęcia długofalowej współpracy.

Licencja Agencji nr 1954, Oferta Pracy Tymczasowej.

Wymagania:

- Doświadczenie na w/w lub podobnym stanowisku (6 miesięcy);

- Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (min. 1 osoba w ekipie);

- Motywacja do pracy;

- Sprawność fizyczna;

- Dyspozycyjność do szybkiego podjęcia zatrudnienia;

- Mile widziane auto dyspozycyjne na wyjazd;

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.