PRACOWNIK MARKETU SPOŻYWCZEGO

Domino Polska Sp. z o.o.

Katowice, Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja doradztwa personalnego Domino Polska Sp. z o.o. w chwili obecnej dla swojego klienta – sieci supermarketów - poszukuje osób na stanowisko:

Lokalizacja: południowa Polska (Wrocław, Łódź, Katowice, Kraków, Tychy, Jelenia Góra)

Opis stanowiska:

  • obsługa klienta
  • obsługa kasy fiskalnej
  • sprzedaż artykułów
  • krojenie, ważenie, pakowanie wędlin i serów
  • dbałość o asortyment
  • praca w systemie II-zmianowym

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy przy obsłudze klienta
  • miłe usposobienie
  • książeczka sanepidowska

Osoby zainteresowane ofertą pracy zapraszamy do przesyłania CV poprzez portal.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Domino Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu ul. Taczaka 24, w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacji do pracy z moim udziałem. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanych dokumentów związanych z rekrutacją przez Domino Polska Sp. z o.o. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia bazy danych, co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135) oraz na ewentualną weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i zawartych w nich informacji. Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie do ich dostępu i poprawiania. Zostałem poinformowany, że administratorem moich danych osobowych jest Domino Polska Sp. z o.o.. z siedzibą w Poznaniu ul. Taczaka 24. Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 5070.

Prezentacja firmy

Pragniemy przedstawić Państwu firmę Domino Polska Sp. z o.o. Domi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie