Pracownik marketu - praca od zaraz (TYGODNIÓWKI) CH BIELAWY

FallWork Sp. z o.o.

Toruń, wielkopolskie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Toruń

ZADANIA:
- wykładanie towaru na półki
- skanowanie produktu
- prace pomocnicze
- realizacja płatności gotówkowych i bezgotówkowych, obsługa terminala płatniczego, wystawianie FV

WYMAGANIA:
- aktualna książeczka sanepidu
- dyspozycyjność do pracy od poniedziałku to niedzieli (elastyczny grafik)

OFERUJEMY:
- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
- wynagrodzenie wypłacamy CO TYDZIEŃ lub miesięcznie do 15go każdego miesiąca
- atrakcyjna stawka godzinowa
- zatrudnienie w 10 min bez wychodzenia z domu

Osoby chętne prosimy o przesyłanie swoich aplikacji za pośrednictwem portalu lub bezpośredni kontakt 790790446

Agencja Pracy Tymczasowej FallWork nr 6231