Pracownik marketu Carrefour w C.H Piekary Legnica

FallWork Sp. z o.o.

Legnica, dolnośląskie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Legnica

Obowiązki:
- obsługa terminala płatniczego wraz z obsługą kasy fiskalnej/dotykowej wraz z realizacją transkacji gotówkowej
- rozliczenie kasetki po dniu pracy
- przyjmowanie bonów towarowych i ich realizacja

Oferujemy:
- umowa zlecenie z pełnym ubezpieczeniem
-stawka godzinowa plus premia za produktywność pracy
- wynagrodzenie w formie tygodniowej w każdy czwartek
(możliwość wypłat miesięcznych)
- szkolenie kasjerskie dla osób bez doświadczenia
- możliwość dofinansowania ks. sanepid do 80zł przy min. 120 godz. przepracowanych
- zatrudnienie online bez wychodzenia z domu
- możliwość dopasowania grafiku pod dyspozycyjność pracownika
- możliwość długofalowej współpracy

WYPŁATY TYGODNIOWE ! WYPŁATY TYGODNIOWE!

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".zatrudnienie przez: FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (pod nr 6231)

Wymagania:
- aktualna książeczka sanitarno epidemiologiczna wraz z orzeczeniem lekarskim
- dyspozycyjność do pracy od zaraz w pełnym wymiarze godzin
- możliwość zawarcia umowy online