Opis stanowiska pracy

Jesteśmy ekipą, która od wielu lat pracuje w kawie :) Mamy największą w Polsce flotę mobilnych kawiarni. Mamy również markę kawy ziarnistej i lokale stacjonarne. Prężnie rozwijamy się i chętnie zaprosimy do współpracy osobę, która zajmie się kwestiami zamówień, magazynem, zaopatrzeniem i dostawami. Mile widziana osoba ze zmysłem technicznym.

OPIS STANOWISKA

  • Utrzymywanie relacji i współpraca z dostawcami. Realizowanie zaopatrzenia surowców, produktów, materiałów, narzędzi.
  • Utrzymywanie relacji z klientami.
  • Utrzymanie kultury magazynowej. Bieżący monitoring stanów magazynowych. Planowanie i sterowanie zapasami magazynowymi.
  • Realizacja zamówień i realizacja dostaw wg zaplanowanego harmonogramu.
  • Odbiór jakościowy i ilościowy przyjmowanego towaru.
  • Kompletowanie towaru do wysyłki zgodnie z zamówieniem.
  • Budowanie procesów i procedur dla swojego działu.
  • Utrzymywanie porządku w miejscu pracy.
  • Konserwacja urządzeń i przyrządów magazynowych.
  • Dbanie o dobry stan pojazdu.
  • Przeprowadzanie inwentaryzacji magazynu.
  • Obsługa systemów informacyjno-informatycznych.
  • Organizacja pracy zgodnie z przepisami bhp i przeciwpożarowymi oraz zasadami ergonomii pracy.

Wymagania

WYMAGANIA

  • Prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.
  • Uczciwość, sumienność, odpowiedzialność
  • Mile widziane kompetencje techniczne

OFERUJEMY

Pełny wymiar pracy od poniedziałku do piątku.

Auto służbowe.

Telefon i komputer służbowy.

A do tego świetną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole. Gwarantujemy rozwój osobisty. Pracę w oparciu o nowoczesny i uporządkowany system pracy. Atrakcyjne wynagrodzenie i nielimitowany dostęp do kawy :) Plusów współpracy z nami jest zdecydowanie więcej!

KONTAKT Z NAMI

Wyślij swoje CV poprzez formularz.

Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest mobiConcept Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Giełdowa 12L, 52-438.Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22¹ § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Prezentacja firmy

mobiCafé to profesjonalne mobilne kawiarnie, obsługiwana przez zawodowyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
Na stałe
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne