ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pracownik magazynu

Miejsce pracy: Wilkowice

Oferta:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z realną możliwością długofalowej współpracy oraz perspektywą rozwoju bezpośrednio w strukturach firmy
  • Praca w systemie 2-zmianowym, od poniedziałku do piątku
  • Wynagrodzenie zasadnicze wzbogacone o premię frekwencyjną
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego PZU, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji

Wymagania:

  • Gotowość do pracy fizycznej
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych

Zadania:

  • Kompletowanie zamówień
  • Transport produktów
  • Załadunek i rozładunek towaru
  • Inne prace pomocnicze na magazynie
  • Dbanie o porządek i czystość w ramach pełnionego stanowiska

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials