Agencja Zatrudnienia KS Service

Pracownik magazynu

Miejsce pracy: Warszawa

OBOWIĄZKI

  • pakowanie wysyłek w kartony transportowe
  • kompletacja wysyłek zgodnie z zamówieniem
  • wykonywanie prac magazynowych zleconych przez przełożonego
  • wykonywanie obowiązków z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

WYMAGANIA

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • sumienność i obowiązkowość
  • dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

OFERUJEMY

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w systemie jednozmianowym (8:30 - 16:30)
  • wstępne szkolenie przed przystąpieniem do pracy
  • atrakcyjną stawkę godzinową w wysokości 13 zł/h brutto

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.