Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:

Pracownik Magazynu

Miejsce pracy: Warszawa, Legionowo, Stanisławów Pierwszy

Lokalizacja: Stanisławów Pierwszy

Dojazd liniami: L 8, L 33

Oferujemy:

zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie (pełne składki ZUS)

pracę od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.00-15.15 (możliwość wypracowania dodatkowych godzin)

wolne weekendy;

terminowe wypłaty 10-go każdego miesiąca;

kameralną atmosferę;

rozmowy rekrutacyjne w siedzibie firmy z możliwością obejrzenia magazynu.

kartę Multisport, opiekę medyczną, ubezpieczenie PZU na korzystnych warunkach.

Zakres obowiązków:

prace manualne (etykietowanie),

pakowanie towaru;

foliowanie palet

rozładunek kontenerów-Panowie.

Wymagania:

dyspozycyjność od poniedziałku do piątku;-

zaangażowanie;

zdolności manualne;

sprawność fizyczna.

Chętne osoby proszone są o wysłanie CV za pośrednictwem portalu lub wysłanie sms o treści PRACOWNIK 519-301-108

Agencja Pracy cert nr 7055

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.