Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad stanem magazynowym towarów
  • Przyjmowanie i wydawanie narzędzi i surowców – uczestnictwo w odbiorze ilościowym i jakościowym
  • Prowadzenie ewidencji towarów
  • Rozładunek i załadunek dostaw towarów za pomocą wózka widłowego, suwnicy,
  • Sporządzanie dokumentów WZ i PZ
  • Identyfikacja przyjmowanych i wydawanych towarów
  • Sporządzanie odpowiedniej dokumentacji: przychodu i rozchodu towaru

Wymagania:

  • Doświadczenie z magazynowymi systemami informacyjnymi
  • Znajomość narzędzi do obróbki metali
  • uprawnienia do obsługi suwnicy oraz wózka z napędem
  • Prawo jazdy kat. B
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Prezentacja firmy

Światowej klasy producent form wtryskowych oraz specjalistycznych maszyn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/02/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Logistyka