ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pracownik magazynu

Miejsce pracy: Szczecin

Dla naszego prestiżowego klienta poszukujemy pracowników magazynowych w Rieste koło Osnabrück.

Oferta:

  • Terminowa wypłata od 10,45 € brutto za godzinę, od 10 miesiąca 12,50 € brutto za godzinę
  • Autobus wahadłowy z Bramsche, Quakenbrück i Osnabrück
  • Duże szanse na przyjęcie do pracy na stałe
  • Możliwość szkolenia w języku angielskim, niemieckim lub polskim
  • Urlop i premia świąteczna

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym i w weekendy
  • Chęć pracy w zespole
  • Rzetelność

Zadania:

  • Kompletowanie zamówień, pakowanie artykułów
  • Kontrola przychodzących towarów
  • Magazynowanie towarów, etykietowanie opakowań

Zapraszamy w każdy wtorek o godz. 10:45 do naszego biura
w Rieste, Hildesheimer Straße 4- 10

Rekrutacja prowadzona przez Manpower Niemcy. Zachęcamy do aplikacji za pośrednictwem portalu. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod numerem: +49 151 53865967.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials