Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Wymagania

Obowiązki:

  • obsługa wózka widłowego,
  • załadunki ręczne,
  • kompletowanie zamówień,
  • praca ze skanerem,
  • inne prace magazynowe.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na magazynie,
  • gotowość do pracy zmianowej - w okresie wdrożenia (ok 2 msce) praca tylko na nocki,
  • dokładność i zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Mile widziane uprawnienia UDT

Oferujemy:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz,
  • stawkę podstawową + premie,
  • możliwość korzystania z ubezpieczenia PZU oraz pakietu Multisport na preferencyjnych warunkach,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą APLIKUJ

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
27/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie