Stalco Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.

STALCO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A – firma o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje do swojego zespołu kandydatów na stanowisko:

Pracownik Magazynu

Miejsce pracy: Skawina

Opis stanowiska:

  • przyjmowanie i wydawanie towarów
  • kompletacja zamówień
  • kontrola stanów magazynowych
  • utrzymywanie porządku

Wymagania:

  • dobra organizacja czasu pracy
  • mile widziane uprawnienia na wózek widłowy
  • dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym 7:00 – 16:00, 13;00 – 21:00)
  • dokładność i sumienność
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność szybkiego uczenia się

Oferujemy:

  • stabilną prace w młodym zespole
  • umowę o pracę na pełny etat
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się ogólnopolskiej organizacji
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • wynagrodzenie stałe oraz motywacyjne

Mile widziane:

  • doświadczenie na stanowisku Magazynier
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając Aplikuj.