LeasingTeam Sp. z o.o.
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik Magazynu

Miejsce pracy: Skawina, Kraków, Brzyczyna
Nr ref.: 0015240
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Dokonywanie załadunków i rozładunków;
  • Kontrola zgodności towaru z zamówieniem;
  • Etykietowanie towaru;
  • Transport towarów na terenie firmy;
  • Obsługa skanerów magazynowych.

Oczekiwania:

  • Uprawnienia w obsłudze wózków widłowych;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Możliwość pracy w systemie zmianowym (6-14,14-22,22-6);
  • Zaangażowanie i dokładność w pracy.

Oferta:

  • Umowa o pracę;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie;
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: LUXMED, PZU i MULTISPORT;
  • Możliwość stałej współpracy z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.