Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik magazynu

Kluczowe zadania:

  • bieżących prac magazynowych,
  • utrzymywanie ładu i porządku w magazynach,
  • dbałość o powierzone narzędzia pracy,
  • przestrzeganie wewnętrznych procedur i instrukcji,
  • wykonywanie obowiązków i poleceń służbowych przełożonych.

Szukamy Ciebie jeśli masz:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane),
  • motywacja i chęć do pracy,
  • dyspozycyjność,
  • dobra organizacja pracy,
  • dokładność i skrupulatność.

Przygotowaliśmy dla Ciebie:

  • pracę w systemie 3 zmianowym,
  • ciekawą i samodzielną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • przyjazną atmosferę pracy w młodym, kreatywnym zespole,
  • szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego.

Prezentacja firmy

Firma Prosperplast od 1993 roku zajmuję się produkcją szerokiej g... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/10/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
40
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji