OTTO Work Force OTTO Work Force

Pracownik magazynu

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Piekary Śląskie

OTTO Work Force Europe Sp. z o.o. (KRAZ 11500) jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Pracownik magazynu - praca dorywcza na 1-2 tygodnie
Nr ref. DM/09/2020/RS

Opis stanowiska:
- przepakowywanie produktów spożywczych
- etykietowanie, oklejanie, foliowanie produktów spożywczych
- rozładunki ręczne samochodów z owocami
- prace magazynowe

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
- praca od poniedziałku do piątku
- praca w godzinach 07:30 - 15:30
- stawka 18,30 zł brutto/h
- możliwość zdobycia doświadczenie zawodowego

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Wymagania:
- dyspozycyjność od zaraz
- chęć i motywacja do pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.