Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
- komisjonowanie za pomocą listy i skanera
- etykietowanie, przepakowywanie towaru
- załadunek kontenerów
- przygotowywanie etykiet
- obsługa wózków widłowych

Oferujemy:
- wynagrodzenie 1300 – 1500 Euro netto/ miesięcznie (dodatek za znajomość języka)
- zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę
- umowę o pracę z polską agencją zatrudnienia zgodnie z przepisami niemieckimi

Mile widziane:
- posiadanie aktualnych uprawnień na wózki widłowe
- posiadanie samochodu osobowego

Wymagania

Wymagane:
- doświadczenie w obsłudze wózka widłowego
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- znajomość j. niemieckiego na poziomie umożliwiającym porozumiewanie się w miejscu pracy (preferowany komunikatywny)

Prezentacja firmy

JobTicket Sp. z o.o. - firma z branży HR Nr agencji 12712 <br/> <br/>Cel... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Logistyka