Pracownik magazynu

Work Service Express

Niemcy, zagranica

praca tymczasowa
Work Service Express Miejsce pracy: Niemcy »

Obowiązki:

  • Proste prace magazynowe
  • Zbieranie zamówień zgodnie z poleceniami w systemie słuchawkowym (komendy niemieckie)
  • Wykonywanie zadań zgodnie z przepisami BHP

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w magazynie
  • Mile widziana możliwość wyjazdu własnym autem

Oferujemy:

  • Gwarantowane DARMOWE zakwaterowanie w kraju oddelegowania
  • Zawsze terminowo wypłacane wynagrodzenie. Zawsze punktualnie odprowadzane świadczenia emerytalne i zdrowotne od ŚREDNIEJ KRAJOWEJ
  • Pracę u sprawdzonego Klienta
  • Opiekę Koordynatora
  • DODATEK za eksploatację prywatnego pojazdu
  • Gwarancja wypracowania NADGODZIN
  • Wynagrodzenie w przedziale 1100-1500 EURO NETTO - Ty decydujesz, ile zarobisz!
  • Płatny urlop wypoczynkowy - ok. 100 EURO NETTO
  • Możliwość zdobycia bonusu świątecznego w wysokości 70 euro brutto
  • A jeśli polecisz nam znajomego z Twojej branży, którego polecisz, a który wyjedzie z nami do pracy za granicą, otrzymasz DODATKOWO 200 ZŁOTYCH (300 jeśli zna język kraju oddelegowania).