Opis stanowiska pracy

GERMAN-POLISH JOB CENTER Sp. j. numer agencji 7135 www.gpjc.eu
poszukuje dla swojego renomowanego Klienta na terenie południowych Niemiec w okolicach Wuerzburga kandydatów na stanowiska:

Pracownik magazynu

z firmie produkującej lusterka do samochodów ciężarowych

Zakres prac:
- wyszukiwanie towarów wg podanego klucza
- komisjonowanie lusterek
- kompletowanie i przygotowywanie towarów do wysyłki
- pakowanie i załadunek towarów

Oferujemy:
- wynagrodzenie 10,00 € plus dieta dzienna 10,00 € netto
- zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę
- umowę o pracę zgodnie z przepisami niemieckimi
- higieniczne warunki pracy

Wymagania

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego

- preferowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w magazynie

Mile widziane / Preferowane

- posiadanie własnego samochodu
- doświadczenie na wózkach widłowych

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją polskich pracowników do p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
7 000PLN - 9 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Logistyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kontrola jakości